Поиск по этому блогу

Для учнів 1-4 класів







Всі теми будуються на основі 3-х китів музики 
Пісня, марш, танець дуже міцно увійшли і влаштувалися в нашому житті, часом цього навіть неможливо помітити і вже тим більше пов'язати з мистецтвом. Приміром, йде рота солдатів з маршем, природно вони не займаються мистецтвом, але воно увійшло в їхнє життя у формі маршу, без якого вони вже не можуть існувати. Таких прикладів існує незліченна кількість, так що розглянемо ці три кити в музиці біл

ьш докладно. 
Перший кит: Пісня Безумовно, пісня є однією з найдавніших форм мистецтва, де поряд зі словами присутня, не складне і легко запам'ятовується мелодія, яка передає загальний настрій слів. У широкому розумінні пісня це все те, що співається, одночасно поєднуючи слова і наспів. Може бути виконана як однією людиною, так і цілим хором, з музичним супроводом або без нього. Зустрічається в повсякденному житті людини щодня - день у день, напевно, з моменту, коли людина почала виразно формувати свої думки словами. 
Другий кит: Танець Главный врач г.Николаев: "Когда на шее и в подмышках заросли папиллом - значит началась ранняя... Подробнее … Удивительно! После просмотра этого видео все зарабатывают огромные деньги! Смотрите пока не удалили! Подробнее … Також як і пісня, танець відноситься до витоків зародження мистецтва. У всі часи люди висловлювали свої почуття і емоції за допомогою рухів - танцю. Природно для цього була потрібна музика, щоб краще і чіткіше передавати в рухах суть того, що відбувається. Перші згадки про танці і танцювальній музиці виявлені за часів стародавнього світу, в основному це ритуальні танці, що виражають повагу і шану різним божествам. Танців на даний момент існує досить багато: вальс, полька, краков'як, мазурка, чардаш та багато інших. 
Третій кит: Марш Поряд з піснею і танцем, марш також є основою музики. Має яскраво-виражений ритмічний акомпанемент. Вперше зустрічається в трагедіях стародавньої Греції як акомпанемент супроводжуючого вихід на сцену акторів. З маршами, різними за настроєм: веселими і бадьорими, святковими та похідними, жалобними і сумними пов'язані багато моменти з життя людини. З бесіди композитора Д. Д. Кабалевського «Про трьох китах в музиці» можна зробити висновок з приводу характеру маршу, а саме, у кожного окремого твору цього жанру абсолютно свій характер, не схожий на інші. Пісня, танець і марш - три кити в музиці - як фундамент тримають на собі весь величезний, неосяжний музичний океан. Вони присутні повсюдно в музичному мистецтві: в симфонії і опери, в хоровій кантаті і в балеті, в джазовій і народній музиці, в струнному квартеті і фортепіанної сонаті. Навіть у повсякденному житті «три кити» постійно поруч з нами, не залежно від того, звертаємо ми на це увагу чи ні.


Співаємо правильно





Музика для здоров'я

Кожен окремий інструмент по-особливому впливає на організм людини.
1. Струнні допомагають при серцево-судинних захворюваннях. Гітара, скрипка, арфа й інші струнні інструменти благотворно впливають на серцево-судинну систему, до того ж звуки цих інструментів здатні пробудити в людині почуття співчуття.

2. Клавішні допомагають при психічних розладах і хворобах внутрішніх органів. Фортепіано гармонізує людську психіку, відбувається стабілізація роботи сечового міхура, нирок, можлива навіть нормалізація роботи щитовидної залози. Звуки органу відповідають за стимуляцію головного мозку, під час музики відбувається очищення енергетичних потоків, що проходять уздовж хребта.
3. Духові інструменти допомагають при порушенні дихання. Духові інструменти упорядковують роботу дихальної системи, очищують легені і бронхи, покращують кровообіг.
4. Ударні показані при порушеннях сердечного ритму. Ударні інструменти здатні позитивно впливати на наш організм. Деякі лікують печінку, покращують ритм серця і кровоносну систему.
5. Класичні твори стимулюють роботу мозку і допомагають при ревматизмі. Після проведених досліджень ученими було доведено, що класична музика таких геніїв, як Бетховен, Моцарт, Вівальді й інших здатна робити чудотворний вплив на людей. Музика Моцарта сприяє стимуляції мозкової діяльності людини.
Також з'ясувалося, що класична музика сприяє лікуванню ревматизму. Це підтвердилося після експерименту: деяким хворим ревматизмом давали слухати класику, і вони видужували швидше, ніж ті, які лікувалися без музики.
Так або інакше, практично будь-яка музика знімає напругу і підвищує активність. Щоб зрозуміти, який саме вплив чинить на вас певна композиція, треба просто прослухати її і проаналізувати свої відчуття.

Музичні казки





Музичний нотний стан



Вчимося писати ноти



Музика, що захоплює



Музика по програмі



Фольклор український, який варто послухати



Комментариев нет:

Отправить комментарий